Design Board PR články

PostHeaderIcon PR články

PostHeaderIcon Také vám v obchodě neustále chybí taška?

Doma jich máte desítky, ale když přijde na balení nákupu, v kabelce nemáte ani jednu. Skočit pro košík do auta? No to by vás řada lidí za vámi asi moc nepochválila. A proto (ač velmi neradi) sáhnete po tašce, kterou obchod nabízí. V případě většího nákupu jen u jedné nezůstanete, a tak počet igelitových tašek u vás doma vzroste. Jak vyřešit tento problém?

Naučte se po vybalení nákupu tašku hned schovat do kabelky
Na problémy s balením nákupu v obchodě člověk snadno zapomene, a proto po vybalení nákupu doma leckdy tašku schová na určité místo. Příště, když jdete nakupovat, už na ni zapomenete a v obchodě si v duchu znovu nadáváte, že jste nechali tašku doma. Schovat nákupní tašku do kabelky namísto do kuchyňského šuplíku je jen o zvyku. Zkuste se na chvíli na tuto činnost soustředit. Po určité době už to půjde samo od sebe.
Ono to zas není žádná velká tragédie. Ale když si spočtete, že každý den dáte minimálně 5 korun za jednu igelitovou tašku, za týden už je to 35 Kč, za měsíc 150 Kč, za rok 1800 Kč… přitom úplně zbytečně. Tím, že si igelitové tašky budete do obchodu brát opakovaně (až do jejich roztrhnutí), snížíte vaše výdaje. Nebo si rovnou můžete pořídit tašku textilní, která vám vydrží několikanásobně delší dobu.

Textilní taška se pohodlněji nosí, má vyšší nosnost a atraktivnější vzhled
Přitom je textilní taška díky delším uším pohodlnější na nošení, má mnohem vyšší nosnost a stoprocentně atraktivnější vzhled. Kromě toho šetří přírodu a mít takovou tašku v kabelce je u pokladny s hordou nákupu vždycky plus. Tašku od Envirosax si můžete vybrat v řadě barevných variací a vůbec ji nemusíte používat jen na ty nákupy. Skvěle se osvědčila na všechno, co se do kabelky už nevleze a co chcete přenést.

Textilní taška nejen na nákupy
Ve velkém textilní tašku ocení i studentky, které chtějí do školy nosit kabelku, ale některé učebnice se jim do ní nevlezou. Proto využijí textilní tašku, která nijak nenaruší jejich look. Textilní tašku v hezkém provedení ke kabelce ocení všechny ženy. Z módního hlediska je textilní taška mnohem přijatelnější variantou než taška igelitová.

Textilní taška = úspora přírody a menší nepořádek doma
Nošení textilní tašky je jednoznačným plusem pro přírodu. Víte, od kolika igelitových tašek přírodu ušetříte? Kromě toho textilní taškou vyřešíte i nepořádek doma. Šuplík s nepřehlednou hromadou igelitových tašek se stane minulostí.

Více na: https://www.cestabylin.cz/ekologicke-tasky

Komentáře (0)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 


Hosted on MyDreams.cz.